LINUXSOFT.cz Přeskoč levou lištu
Uživatel: Heslo:  
   CZUKPL

Nejnovější SW   Celkem položek SW: 239   Nejstahovanější SW Vyhledávání
PRVNÍ<<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ

> Přehled položek software : HRY-->ostatní rss icon
Název SW Home page Staženo
Arkhart http://arkhart.nekeme.net/en/ 5332x
Opět jedna z RPG her. Arkhart je zvláštní svět, v kterém lidé a zvířata žijí pohromadě. Hru je možné hrát v single nebo multiplayer módu.
 
PPRacer http://racer.planetpenguin.de/index.php 4988x
PPRacer obdoba hry TuxRacer.
 
GXMame http://gxmame.sourceforge.net/ 4957x
GXMame je frontend pro XMame používající knihovnu GTK.
 
Cavez of phear http://www.x86.no/[..]cavezofphear/ 4847x
Pamatujete si na Bouder Dash? A chcete si ho zahrát v Linuxu a navíc v textovém módu? Jestli ano, tak to je Cavez of phear hra pro Vás. Hra podporuje i tvorbu vlastních map, editor je přiložen.
 
2Pong http://twopong.sourceforge.net/ 4440x
2Pong je klon ping-pongu. Je zde jedna zvláštnost oproti ping pongu, a to, že se hraje s dvouma pinpongovýma míčkama. Varitanty hry: normální ping pong se čtyřmi úrovněmi obtížnosti, hra se dvouma míčkama, hra pro čtyři hráče. Tato hra se dá hrát také po síti.
 
Wormz http://lide.punknet.cz/[..]ri/wormz.html 4324x
Síťová hra pro více hráčů, podobná hře Červi
 
KAtomic http://en.wikipedia.org/wiki/KAtomic 3434x
Oblíbená komerční hra Atomix byla kompletně přenesena do prostředí Linuxu pod názvem KAtomic. Smyslem hry je sestavit molekuly známých sloučenin z atomů, počínaje vodou. Molekuly můžete uvést do pohybu, ale zastaví se jedině o zeď, a právě to dělá hru zajímavou. Chemické znalosti nepotřebujete; každá nová molekula se představí svým schématem, takže víte, jak má vypadat kýžený výsledek. KAtomic je hra náročná na přemýšlení a dlouhodobé plánování, protože jediná chyba může znemožnit splnění úkolu. Hra je plně počeštěná včetně názvů chemikálií jako kyselina mravenčí.
 
Moon-Buggy http://www.hangout.de/[..]gy/index.html 3238x
Moon-Buggy jednoduchá hra, kde je vaším úkolem řídit lunární vozítko.
 
Gallipoli: The Game http://www.um.com.au/[..]allipoli.html 3052x
Dostaňte vojaky na základnu.
 
Battle Pong http://www.icculus.org/battlepong/ 2937x
Battle Pong je hra, kterou vyrobil Scapegoat Software na Linux pro hrací konzolu IceBox. Tato hra v sobě kombinuje základní prvky her jako je hokej a souboj Mortal Kombat. Podporované jsou dvě varianty souboje: hra proti počítači, a hra proti vášemu protihráčovi.
 
Freedroid RPG http://freedroid.sourceforge.net/ 2615x
RPG hra, kde se vžijete do role linuxového tučňáka Tuxe a vašimi nepřáteli jsou MS roboti.
 
Wyvern http://www.cabochon.com/ 2427x
Wyvern je, jak už sám název napovídá, hra z fantasy prostředí draků, králů, rytířů, překrásných elfů a zlých čarodějů. Jedná se o internetové RPG, kde smyslem je pomáhat si v životě Vaší vlastní postavy s ostatními hráči, společně plnit různé úkoly, či se společně vydat do temných kobek pro poklad. Pro takováto online obírátka o volný čas se vžil název MORPG (multiplayer online rpg). Hra je co do ovládání rozhodně příjemnější než textové nudy, ale zase se nesnaží hráče o příkazy úplně obrat a vše nahradit perfektní grafikou, která zabere půl disku (to mi strašně vadí na UO, kterou už díky wyvernu skoro nehraji). Grafika Wyvernu je pro zmlsance ošklivá, ale na druhý pohled se až nečekaně zalíbí (mně se líbíla už na ten první :), je použito jednoduchých "spritů" o velikosti cca. 32x32 pixelů a svět je složen z takovýchto čtverečků. Všechno je krásně přehledné a navíc grafika opravdu vzbuzuje rpg dojem (nevím, prostě mám rád takovéhle retro a kdybych si nějak představoval "grafiku k dračáku" bylo by to právě tak jak jí má vyvedenu Wyvern, ostatně pohlédněte na obrázky : http://www.cabochon.com/screenshots/newbie.jpg).Díky grafice je Wyvern klient je poměrně malá záležitost, navíc napsaná v Javě, takže si ho můžete nahrát i na počítač ve škole nebo v práci (všude tam kde je java runtime) nezávisle na operačním systému, což asi u Ultimy nebo podobných molochů nehrozí. Wyvern používá poměrně standartní příkazovou symboliku (přijít na políčko kde leží věc a napsat "get věc" atd.) Pokud si člověk projde tutoriál, má ovládání v krvi po prvních 14 dnech hraní. Z herního hlediska může Wyvern nabídnout opravdu velice mnoho. Propracovaný skills a exp systém, rozsáhlou herní mapu, velice širokou paletu ras a povolání, opravdu veliké množství různých předmětů, vypečené a dungeony jejichž nástrahy Vám doslova budou pít krev nebo nespočet monster co na Vás bude číhat. Jediným ouvejs pro našince může být to, že pro teamplay a vůbec herní požitek je potřeba angličtina (s mojí čtyřkovou lámanou to pořád není ono, ale je to motivace). Wyvern funguje i na Linuxovém palmtopu Sharp Zaurus.
 
Rocks'n'Diamonds http://www.artsoft.org/[..]cksndiamonds/ 2285x
Skvělá hra, ve které má hlavní hrdina (to jste jako vy) za úkol posbírat veškeré diamanty, bránit mu v tom však budou nejrůznější nástrahy. Linuxová verze hry Boulder známé snad ze všech platform.
 
SClient http://sclient.linux.se/ 2247x
SClient je malý MUD klient pro X.
 
Xwelltris http://xnc.jinr.ru/xwelltris/ 2072x
Xwelltris je klon jedné velmi (ale opravdu velmi) populární ruské hry, konkrétně Tetrisu Tato variace přidává zcela nové a dosud nevídané prvky. V podstatě jde o to, že se nehraje v rovině jako obvykle, ale spíše v jakémsi pseudoprostoru, kam padají kostičky dolů do jakési zakřivené trubky a místo do řádků se skládají do rovin, pročež budete ze začátku neustále kroutit hlavou a nechápat, co se po vás chce, ale věřte, po pár minutách to přijde skoro samo.
 
PRVNÍ <<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ
> Vyhledávání software
> Vyhledávání článků

16.3.2018 22:01 /František Kučera
Kulatý OpenAlt sraz v Praze oslavíme klasicky: u limonády a piva! Přijďte si posedět, dát si dobré jídlo a vybrat z mnoha piv do restaurace Kulový blesk, který najdete v centru Prahy nedaleko metra I. P. Pavlova na adrese Sokolská 13, Praha 2. Sraz se koná ve čtvrtek 22. března a začínáme v 18:00. Heslo: OpenAlt. Vezměte s sebou svoje hračky! Uvítáme, když si s sebou na sraz vezmete svoje oblíbené hračky. Jestli máte nějaký drobný projekt postavený na Arduinu, nějakou zajímavou elektronickou součástku, či třeba i pěkný úlovek z crowdfundingové akce, neváhejte. Oslníte ostatní a o zábavu bude postaráno.
Přidat komentář

13.2.2018 0:41 /František Kučera
Únorový pražský sraz OpenAltu se koná 15. 2. 2018 a tentokrát se vydáme na návštěvu do jednoho pražského datacentra. Sejdeme se v 17:50 v severovýchodní části nástupiště tramvajové zastávky Koh-I-Noor. Po exkurzi se přesuneme do restaurace U Pštrosa (Moskevská 49), kde probereme tradiční témata (svobodný software a hardware, DIY, CNC, SDR, 3D tisk…) a tentokrát bude k vidění i IoT brána od The Things Network.
Přidat komentář

11.2.2018 23:11 /Petr Ježek
Hledáte lehký a rychlý prolížeč PDF souborů? Pokud vás již omrzelo čekat na načítání stránek či jiné nešvary, zkuste xreader.
Přidat komentář

11.2.2018 20:35 /Redakce Linuxsoft.cz
Třetí ročník odborné IT konference na téma Cloud computing v praxi proběhne ve čtvrtek 1. března 2018 v konferenčním centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod. dopoledne do cca 16 hod. odpoledne. Konference o trendech v oblasti cloud computingu nabídne i informace o konkrétních možnostech využívání cloudů a řešení vybraných otázek souvisejících s provozem IT infrastruktury.
Přidat komentář

15.1.2018 0:51 /František Kučera
První letošní pražský sraz se koná již tento čtvrtek 18. ledna od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5). Vítáni jsou všichni příznivci svobodného softwaru a hardwaru, ESP32, DIY, CNC, SDR nebo dobrého piva. Prvních deset účastníků srazu obdrží samolepku There Is No Cloud… just other people's computers. od Free Software Foundation.
Přidat komentář

14.11.2017 16:56 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tradičně první čtvrtek před třetím pátkem v měsíci: 16. listopadu od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

12.11.2017 11:06 /Redakce Linuxsoft.cz
PR: 4. ročník odborné IT konference na téma Datová centra pro business proběhne již ve čtvrtek 23. listopadu 2017 v konferenčním centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00. Konference o návrhu, budování, správě a efektivním využívání datových center nabídne odpovědi na aktuální a často řešené otázky, např Jaké jsou aktuální trendy v oblasti datových center a jak je využít pro vlastní prospěch? Jak zajistit pro firmu či jinou organizaci odpovídající služby datových center? Podle jakých kritérií vybrat dodavatele služeb? Jak volit součásti infrastruktury při budování či rozšiřování vlastního datového centra? Jak efektivně spravovat datové centrum? Jak eliminovat možná rizika? apod.
Přidat komentář

13.9.2017 8:00 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tentokrát netradičně v pondělí: 18. září od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

   Více ...   Přidat zprávičku

> Poslední diskuze

20.2.2018 18:48 / Ivan Majer
portal

20.2.2018 15:57 / Jan Havel
Jak využíváte služby cloudu v podnikání?

16.1.2018 1:08 / Ivan Pittner
verejna ip od o2 ubuntu

15.1.2018 17:26 / Mira Harvalik
Re: Jak udělat HTML/Javascript swiping gallery do mobilu?

30.12.2017 20:16 / Michal Knoll
odmocnina

Více ...

ISSN 1801-3805 | Provozovatel: Pavel Kysilka, IČ: 72868490 (2003-2018) | mail at linuxsoft dot cz | Design: www.megadesign.cz | Textová verze