LINUXSOFT.cz Přeskoč levou lištu
Uživatel: Heslo:  
   CZUKPL

Nejnovější SW   Celkem položek SW: 239   Nejstahovanější SW Vyhledávání
PRVNÍ<<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ

> Přehled položek software : HRY-->ostatní rss icon
Název SW Home page Staženo
Arkhart http://arkhart.nekeme.net/en/ 5488x
Opět jedna z RPG her. Arkhart je zvláštní svět, v kterém lidé a zvířata žijí pohromadě. Hru je možné hrát v single nebo multiplayer módu.
 
PPRacer http://racer.planetpenguin.de/index.php 5133x
PPRacer obdoba hry TuxRacer.
 
GXMame http://gxmame.sourceforge.net/ 5128x
GXMame je frontend pro XMame používající knihovnu GTK.
 
Cavez of phear http://www.x86.no/[..]cavezofphear/ 5000x
Pamatujete si na Bouder Dash? A chcete si ho zahrát v Linuxu a navíc v textovém módu? Jestli ano, tak to je Cavez of phear hra pro Vás. Hra podporuje i tvorbu vlastních map, editor je přiložen.
 
2Pong http://twopong.sourceforge.net/ 4540x
2Pong je klon ping-pongu. Je zde jedna zvláštnost oproti ping pongu, a to, že se hraje s dvouma pinpongovýma míčkama. Varitanty hry: normální ping pong se čtyřmi úrovněmi obtížnosti, hra se dvouma míčkama, hra pro čtyři hráče. Tato hra se dá hrát také po síti.
 
Wormz http://lide.punknet.cz/[..]ri/wormz.html 4446x
Síťová hra pro více hráčů, podobná hře Červi
 
KAtomic http://en.wikipedia.org/wiki/KAtomic 3434x
Oblíbená komerční hra Atomix byla kompletně přenesena do prostředí Linuxu pod názvem KAtomic. Smyslem hry je sestavit molekuly známých sloučenin z atomů, počínaje vodou. Molekuly můžete uvést do pohybu, ale zastaví se jedině o zeď, a právě to dělá hru zajímavou. Chemické znalosti nepotřebujete; každá nová molekula se představí svým schématem, takže víte, jak má vypadat kýžený výsledek. KAtomic je hra náročná na přemýšlení a dlouhodobé plánování, protože jediná chyba může znemožnit splnění úkolu. Hra je plně počeštěná včetně názvů chemikálií jako kyselina mravenčí.
 
Moon-Buggy http://www.hangout.de/[..]gy/index.html 3414x
Moon-Buggy jednoduchá hra, kde je vaším úkolem řídit lunární vozítko.
 
Gallipoli: The Game http://www.um.com.au/[..]allipoli.html 3140x
Dostaňte vojaky na základnu.
 
Battle Pong http://www.icculus.org/battlepong/ 3027x
Battle Pong je hra, kterou vyrobil Scapegoat Software na Linux pro hrací konzolu IceBox. Tato hra v sobě kombinuje základní prvky her jako je hokej a souboj Mortal Kombat. Podporované jsou dvě varianty souboje: hra proti počítači, a hra proti vášemu protihráčovi.
 
Freedroid RPG http://freedroid.sourceforge.net/ 2707x
RPG hra, kde se vžijete do role linuxového tučňáka Tuxe a vašimi nepřáteli jsou MS roboti.
 
Wyvern http://www.cabochon.com/ 2483x
Wyvern je, jak už sám název napovídá, hra z fantasy prostředí draků, králů, rytířů, překrásných elfů a zlých čarodějů. Jedná se o internetové RPG, kde smyslem je pomáhat si v životě Vaší vlastní postavy s ostatními hráči, společně plnit různé úkoly, či se společně vydat do temných kobek pro poklad. Pro takováto online obírátka o volný čas se vžil název MORPG (multiplayer online rpg). Hra je co do ovládání rozhodně příjemnější než textové nudy, ale zase se nesnaží hráče o příkazy úplně obrat a vše nahradit perfektní grafikou, která zabere půl disku (to mi strašně vadí na UO, kterou už díky wyvernu skoro nehraji). Grafika Wyvernu je pro zmlsance ošklivá, ale na druhý pohled se až nečekaně zalíbí (mně se líbíla už na ten první :), je použito jednoduchých "spritů" o velikosti cca. 32x32 pixelů a svět je složen z takovýchto čtverečků. Všechno je krásně přehledné a navíc grafika opravdu vzbuzuje rpg dojem (nevím, prostě mám rád takovéhle retro a kdybych si nějak představoval "grafiku k dračáku" bylo by to právě tak jak jí má vyvedenu Wyvern, ostatně pohlédněte na obrázky : http://www.cabochon.com/screenshots/newbie.jpg).Díky grafice je Wyvern klient je poměrně malá záležitost, navíc napsaná v Javě, takže si ho můžete nahrát i na počítač ve škole nebo v práci (všude tam kde je java runtime) nezávisle na operačním systému, což asi u Ultimy nebo podobných molochů nehrozí. Wyvern používá poměrně standartní příkazovou symboliku (přijít na políčko kde leží věc a napsat "get věc" atd.) Pokud si člověk projde tutoriál, má ovládání v krvi po prvních 14 dnech hraní. Z herního hlediska může Wyvern nabídnout opravdu velice mnoho. Propracovaný skills a exp systém, rozsáhlou herní mapu, velice širokou paletu ras a povolání, opravdu veliké množství různých předmětů, vypečené a dungeony jejichž nástrahy Vám doslova budou pít krev nebo nespočet monster co na Vás bude číhat. Jediným ouvejs pro našince může být to, že pro teamplay a vůbec herní požitek je potřeba angličtina (s mojí čtyřkovou lámanou to pořád není ono, ale je to motivace). Wyvern funguje i na Linuxovém palmtopu Sharp Zaurus.
 
SClient http://sclient.linux.se/ 2373x
SClient je malý MUD klient pro X.
 
Rocks'n'Diamonds http://www.artsoft.org/[..]cksndiamonds/ 2327x
Skvělá hra, ve které má hlavní hrdina (to jste jako vy) za úkol posbírat veškeré diamanty, bránit mu v tom však budou nejrůznější nástrahy. Linuxová verze hry Boulder známé snad ze všech platform.
 
Xwelltris http://xnc.jinr.ru/xwelltris/ 2226x
Xwelltris je klon jedné velmi (ale opravdu velmi) populární ruské hry, konkrétně Tetrisu Tato variace přidává zcela nové a dosud nevídané prvky. V podstatě jde o to, že se nehraje v rovině jako obvykle, ale spíše v jakémsi pseudoprostoru, kam padají kostičky dolů do jakési zakřivené trubky a místo do řádků se skládají do rovin, pročež budete ze začátku neustále kroutit hlavou a nechápat, co se po vás chce, ale věřte, po pár minutách to přijde skoro samo.
 
PRVNÍ <<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ
> Vyhledávání software
> Vyhledávání článků

16.7.2018 1:05 /František Kučera

Červencový pražský sraz spolku OpenAlt se koná již tento čtvrtek – 19. 7. 2018 od 18:00 v Kavárně Ideál (Sázavská 30, Praha), kde máme rezervovaný salonek. Tentokrát bude přednáška na téma: automatizační nástroj Ansible, kterou si připravil Martin Vicián.


Přidat komentář

18.6.2018 0:43 /František Kučera
Červnový pražský sraz spolku OpenAlt se koná již tento čtvrtek – 21. 6. 2018 od 18:00 v Kavárně Ideál (Sázavská 30, Praha), kde máme rezervovaný salonek. Tentokrát na téma: F-Droid, aneb svobodný software do vašeho mobilu. Kromě toho budou k vidění i vývojové desky HiFive1 se svobodným/otevřeným čipem RISC-V.
Přidat komentář

23.5.2018 20:55 /Ondřej Čečák
Od pátku 25.5. proběhne na Fakultě informačních technologií ČVUT v Praze openSUSE Conference. Můžete se těšit na spostu zajímavých přednášek, workshopů a také na Release Party nového openSUSE leap 15.0. V na stejném místě proběhne v sobotu 26.5. i seminář o bezpečnosti CryptoFest.
Přidat komentář

20.5.2018 17:45 /Redakce Linuxsoft.cz
Ve čtvrtek 31. května 2018 připravuje webový magazín BusinessIT ve spolupráci s Best Online Média s.r.o. pátý ročník odborné konference Firemní informační systémy 2018. Akce proběhne v kongresovém centru Vavruška (palác Charitas), Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00 hod. dopoledne do cca 15 hod. odpoledne. Konference je zaměřena na efektivní využití firemních informačních systémů a na to, jak plně využít jejich potenciál. Podrobnější informace na webových stránkách konfrence.
Přidat komentář

14.5.2018 7:28 /František Kučera
Květnový pražský sraz spolku OpenAlt se koná již tento čtvrtek – 17. 5. 2018 od 18:00 v Kavárně Ideál (Sázavská 30, Praha), kde máme rezervovaný salonek. Tentokrát na téma: Audio – zvuk v GNU/Linuxu.
Přidat komentář

7.5.2018 16:20 /František Kučera
Na stránkách spolku OpenAlt vyšla fotoreportáž Pražské srazy 2017 dokumentující srazy za uplynulý rok. Květnový pražský sraz na téma audio se bude konat 17. 5. 2018 (místo a čas ještě upřesníme).
Přidat komentář

17.4.2018 0:46 /František Kučera
Dubnový pražský sraz spolku OpenAlt se koná již tento čtvrtek – 19. 4. 2018 od 18:00 v Kavárně Ideál (Sázavská 30, Praha), kde máme rezervovaný salonek. Tématem tohoto srazu bude OpenStreetMap (OSM) aneb svobodné mapy.
Přidat komentář

16.3.2018 22:01 /František Kučera
Kulatý OpenAlt sraz v Praze oslavíme klasicky: u limonády a piva! Přijďte si posedět, dát si dobré jídlo a vybrat z mnoha piv do restaurace Kulový blesk, který najdete v centru Prahy nedaleko metra I. P. Pavlova na adrese Sokolská 13, Praha 2. Sraz se koná ve čtvrtek 22. března a začínáme v 18:00. Heslo: OpenAlt. Vezměte s sebou svoje hračky! Uvítáme, když si s sebou na sraz vezmete svoje oblíbené hračky. Jestli máte nějaký drobný projekt postavený na Arduinu, nějakou zajímavou elektronickou součástku, či třeba i pěkný úlovek z crowdfundingové akce, neváhejte. Oslníte ostatní a o zábavu bude postaráno.
Přidat komentář

   Více ...   Přidat zprávičku

> Poslední diskuze

20.2.2018 18:48 / Ivan Majer
portal

20.2.2018 15:57 / Jan Havel
Jak využíváte služby cloudu v podnikání?

16.1.2018 1:08 / Ivan Pittner
verejna ip od o2 ubuntu

15.1.2018 17:26 / Mira Harvalik
Re: Jak udělat HTML/Javascript swiping gallery do mobilu?

30.12.2017 20:16 / Michal Knoll
odmocnina

Více ...

ISSN 1801-3805 | Provozovatel: Pavel Kysilka, IČ: 72868490 (2003-2018) | mail at linuxsoft dot cz | Design: www.megadesign.cz | Textová verze