LINUXSOFT.cz Přeskoč levou lištu
Uživatel: Heslo:  
   CZUKPL

Nejnovější SW   Celkem položek SW: 239   Nejstahovanější SW Vyhledávání
PRVNÍ<<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ

> Přehled položek software : HRY-->ostatní rss icon
Název SW Home page Staženo
Arkhart http://arkhart.nekeme.net/en/ 5229x
Opět jedna z RPG her. Arkhart je zvláštní svět, v kterém lidé a zvířata žijí pohromadě. Hru je možné hrát v single nebo multiplayer módu.
 
PPRacer http://racer.planetpenguin.de/index.php 4862x
PPRacer obdoba hry TuxRacer.
 
GXMame http://gxmame.sourceforge.net/ 4837x
GXMame je frontend pro XMame používající knihovnu GTK.
 
Cavez of phear http://www.x86.no/[..]cavezofphear/ 4730x
Pamatujete si na Bouder Dash? A chcete si ho zahrát v Linuxu a navíc v textovém módu? Jestli ano, tak to je Cavez of phear hra pro Vás. Hra podporuje i tvorbu vlastních map, editor je přiložen.
 
2Pong http://twopong.sourceforge.net/ 4363x
2Pong je klon ping-pongu. Je zde jedna zvláštnost oproti ping pongu, a to, že se hraje s dvouma pinpongovýma míčkama. Varitanty hry: normální ping pong se čtyřmi úrovněmi obtížnosti, hra se dvouma míčkama, hra pro čtyři hráče. Tato hra se dá hrát také po síti.
 
Wormz http://lide.punknet.cz/[..]ri/wormz.html 4227x
Síťová hra pro více hráčů, podobná hře Červi
 
KAtomic http://en.wikipedia.org/wiki/KAtomic 3434x
Oblíbená komerční hra Atomix byla kompletně přenesena do prostředí Linuxu pod názvem KAtomic. Smyslem hry je sestavit molekuly známých sloučenin z atomů, počínaje vodou. Molekuly můžete uvést do pohybu, ale zastaví se jedině o zeď, a právě to dělá hru zajímavou. Chemické znalosti nepotřebujete; každá nová molekula se představí svým schématem, takže víte, jak má vypadat kýžený výsledek. KAtomic je hra náročná na přemýšlení a dlouhodobé plánování, protože jediná chyba může znemožnit splnění úkolu. Hra je plně počeštěná včetně názvů chemikálií jako kyselina mravenčí.
 
Moon-Buggy http://www.hangout.de/[..]gy/index.html 3120x
Moon-Buggy jednoduchá hra, kde je vaším úkolem řídit lunární vozítko.
 
Gallipoli: The Game http://www.um.com.au/[..]allipoli.html 2987x
Dostaňte vojaky na základnu.
 
Battle Pong http://www.icculus.org/battlepong/ 2881x
Battle Pong je hra, kterou vyrobil Scapegoat Software na Linux pro hrací konzolu IceBox. Tato hra v sobě kombinuje základní prvky her jako je hokej a souboj Mortal Kombat. Podporované jsou dvě varianty souboje: hra proti počítači, a hra proti vášemu protihráčovi.
 
Freedroid RPG http://freedroid.sourceforge.net/ 2541x
RPG hra, kde se vžijete do role linuxového tučňáka Tuxe a vašimi nepřáteli jsou MS roboti.
 
Wyvern http://www.cabochon.com/ 2390x
Wyvern je, jak už sám název napovídá, hra z fantasy prostředí draků, králů, rytířů, překrásných elfů a zlých čarodějů. Jedná se o internetové RPG, kde smyslem je pomáhat si v životě Vaší vlastní postavy s ostatními hráči, společně plnit různé úkoly, či se společně vydat do temných kobek pro poklad. Pro takováto online obírátka o volný čas se vžil název MORPG (multiplayer online rpg). Hra je co do ovládání rozhodně příjemnější než textové nudy, ale zase se nesnaží hráče o příkazy úplně obrat a vše nahradit perfektní grafikou, která zabere půl disku (to mi strašně vadí na UO, kterou už díky wyvernu skoro nehraji). Grafika Wyvernu je pro zmlsance ošklivá, ale na druhý pohled se až nečekaně zalíbí (mně se líbíla už na ten první :), je použito jednoduchých "spritů" o velikosti cca. 32x32 pixelů a svět je složen z takovýchto čtverečků. Všechno je krásně přehledné a navíc grafika opravdu vzbuzuje rpg dojem (nevím, prostě mám rád takovéhle retro a kdybych si nějak představoval "grafiku k dračáku" bylo by to právě tak jak jí má vyvedenu Wyvern, ostatně pohlédněte na obrázky : http://www.cabochon.com/screenshots/newbie.jpg).Díky grafice je Wyvern klient je poměrně malá záležitost, navíc napsaná v Javě, takže si ho můžete nahrát i na počítač ve škole nebo v práci (všude tam kde je java runtime) nezávisle na operačním systému, což asi u Ultimy nebo podobných molochů nehrozí. Wyvern používá poměrně standartní příkazovou symboliku (přijít na políčko kde leží věc a napsat "get věc" atd.) Pokud si člověk projde tutoriál, má ovládání v krvi po prvních 14 dnech hraní. Z herního hlediska může Wyvern nabídnout opravdu velice mnoho. Propracovaný skills a exp systém, rozsáhlou herní mapu, velice širokou paletu ras a povolání, opravdu veliké množství různých předmětů, vypečené a dungeony jejichž nástrahy Vám doslova budou pít krev nebo nespočet monster co na Vás bude číhat. Jediným ouvejs pro našince může být to, že pro teamplay a vůbec herní požitek je potřeba angličtina (s mojí čtyřkovou lámanou to pořád není ono, ale je to motivace). Wyvern funguje i na Linuxovém palmtopu Sharp Zaurus.
 
Rocks'n'Diamonds http://www.artsoft.org/[..]cksndiamonds/ 2248x
Skvělá hra, ve které má hlavní hrdina (to jste jako vy) za úkol posbírat veškeré diamanty, bránit mu v tom však budou nejrůznější nástrahy. Linuxová verze hry Boulder známé snad ze všech platform.
 
SClient http://sclient.linux.se/ 2152x
SClient je malý MUD klient pro X.
 
Lbreakout http://lgames.sourceforge.net/[..]ect=LBreakout 1964x
Lbreakout je varianta známé hry Arkanoid (česky známé pod přezdívkou Cihličky). Z rozbíjených cihel vypadává množství příjemných i méně příjemných vlastností, které komplikují nebo ulehčují váš úkol: rozbít všechny cihličky a nasbírat co nejvíc bodů. Lbreakout obsahuje přes deset sad místností, přičemž každá sada má 10 až 25 místností. Jednotlivé sady se liší obtížností od zábavných až po opravdu těžké. Lbreakout je zábavná hra nevyžadující přemýšlení, vybavená hezkými zvuky.
 
PRVNÍ <<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 16 do 30 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ
> Vyhledávání software
> Vyhledávání článků

14.11.2017 16:56 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tradičně první čtvrtek před třetím pátkem v měsíci: 16. listopadu od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

12.11.2017 11:06 /Redakce Linuxsoft.cz
PR: 4. ročník odborné IT konference na téma Datová centra pro business proběhne již ve čtvrtek 23. listopadu 2017 v konferenčním centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00. Konference o návrhu, budování, správě a efektivním využívání datových center nabídne odpovědi na aktuální a často řešené otázky, např Jaké jsou aktuální trendy v oblasti datových center a jak je využít pro vlastní prospěch? Jak zajistit pro firmu či jinou organizaci odpovídající služby datových center? Podle jakých kritérií vybrat dodavatele služeb? Jak volit součásti infrastruktury při budování či rozšiřování vlastního datového centra? Jak efektivně spravovat datové centrum? Jak eliminovat možná rizika? apod.
Přidat komentář

13.9.2017 8:00 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tentokrát netradičně v pondělí: 18. září od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

3.9.2017 20:45 /Redakce Linuxsoft.cz
PR: Dne 21. září 2017 proběhne v Praze konference "Mobilní řešení pro business". Hlavní tématy konference budou: nejnovější trendy v oblasti mobilních řešení pro firmy, efektivní využití mobilních zařízení, bezpečnostní rizika a řešení pro jejich omezení, správa mobilních zařízení ve firmách a další.
Přidat komentář

15.5.2017 23:50 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt, který se bude konat ve čtvrtek 18. května od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

12.5.2017 16:42 /Honza Javorek
PyCon CZ, česká konference o programovacím jazyce Python, se po dvou úspěšných ročnících v Brně bude letos konat v Praze, a to 8. až 10. června. Na konferenci letos zavítá např. i Armin Ronacher, známý především jako autor frameworku Flask, šablon Jinja2/Twig, a dalších projektů. Těšit se můžete na přednášky o datové analytice, tvorbě webu, testování, tvorbě API, učení a mentorování programování, přednášky o rozvoji komunity, o použití Pythonu ve vědě nebo k ovládání nejrůznějších zařízení (MicroPython). Na vlastní prsty si můžete na workshopech vyzkoušet postavit Pythonem ovládaného robota, naučit se učit šestileté děti programovat, efektivně testovat nebo si v Pythonu pohrát s kartografickým materiálem. Kupujte lístky, dokud jsou.
Přidat komentář

2.5.2017 9:20 /Eva Rázgová
Putovní konference československé Drupal komunity "DrupalCamp Československo" se tentokrát koná 27. 5.2017 na VUT FIT v Brně. Můžete načerpat a vyměnit si zkušenosti z oblasti Drupalu 7 a 8, UX, SEO, managementu týmového vývoje, využití Dockeru pro Drupal a dalších. Vítáni jsou nováčci i experti. Akci pořádají Slovenská Drupal Asociácia a česká Asociace pro Drupal. Registrace na webu .
Přidat komentář

1.5.2017 20:31 /Pavel `Goldenfish' Kysilka
PR: 25.5.2017 proběhne v Praze konference na téma Firemní informační systémy. Hlavními tématy jsou: Informační systémy s vlastní inteligencí, efektivní práce s dokumenty, mobilní přístup k datům nebo využívání cloudu.
Přidat komentář

   Více ...   Přidat zprávičku

> Poslední diskuze

15.12.2017 15:11 / Petit
freehold nj

15.12.2017 15:06 / Petit
nj freehold

5.12.2017 11:50 / Thomas
kitchen renovations

18.9.2017 14:37 / Rojas
high security vault

15.9.2017 7:33 / Wilson
new zealand childcare jobs

Více ...

ISSN 1801-3805 | Provozovatel: Pavel Kysilka, IČ: 72868490 (2003-2017) | mail at linuxsoft dot cz | Design: www.megadesign.cz | Textová verze