LINUXSOFT.cz Přeskoč levou lištu
Uživatel: Heslo:  
   CZUKPL
Celkem skriptů: 551   Vyhledávání
PRVNÍ<<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 526 do 540 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ

> Přehled skriptů : Javascript
Alkoholmetr
Ukazatel množství alkoholu v krvi na základě hmotnosti a dalších veličin.
 
Meteroologické veličiny
prográmek na převody a zjišťování mnoha meteroologických veličin
 
Znamení zvěrokruhu
Jednoduchá kalkulačka která vám řekne znamení zvěrokruhu jak tradiční západní, tak čínské.
 
Výpočet obsahů
Jednoduchá kalkulačka na výpočet ploch čtverce, trojúhelníka a dalších základních geometrických útvarů.
 
Upozornění v předem určenou dobu
Jednoduchý, ale užitečný skript na nastavení budíku v určitý čas. Nastaví se čas do zapnutí a po uplynutí časového intervalu se zobrazí upozornění.
 
Hudba na pozadí podle prohlížeče
Skript který automaticky mění hudbu na pozadí v závisloti na použitém prolížeči. Stačí jen v kódu změnit cesty k souborům .mid
 
Stopky
Jednoduché stopky. Ve formuláři jsou dvě textová pole, jedno zobrazuje milisekundy, druhé sekundy. Stopky se jednoduše ovládají tlačítky pro start, stopnutí a resetování počítadla.
 
informace o prohlížeči + pozdrav
Zpočátku se vás skript zeptá na jméno a pak zobrazí info o prohlížeči.
 
Práce ve skupině
Potřebujete vědět za jak dlouho uděláte práci s pomocníkem když vy sami ji uděláte za 3 hodiny? Řekne vám to tento skript.
 
"Kolik času?"
Skript na výpočet dní mezi zadaným datem a dneškem. Používá Gregoriánský kalendář včetně přestupných roků.
 
Zjištění rychlosti z dráhy a času
Kalkulačka, která vám na základě rychlosti a dráhy vrátí čas a opačně
 
Změna barvy pozadí
Skript mění barvu pozadí stránek v pravidelných intervalech. Ve skriptu je nadefinováno deset barev.
 
Kontrola čísla kreditní karty
Užitečný skript, který zkontroluje číslo kreditní karty.
 
Kontrola dat pro knihu návštěv
Velmi praktický skript, který můžete použít pro knihu návštěv na kontrolu zadaných údajů.
 
Kontrola vyplněného formuláře
Kontroluje zda jsou správně zadány položky ve formuláři.
 
PRVNÍ <<< PŘEDCHOZÍ < zobrazuji záznamy od 526 do 540 > NÁSLEDUJÍCÍ >>> POSLEDNÍ
> Vyhledávání software
> Vyhledávání článků

14.11.2017 16:56 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tradičně první čtvrtek před třetím pátkem v měsíci: 16. listopadu od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

12.11.2017 11:06 /Redakce Linuxsoft.cz
PR: 4. ročník odborné IT konference na téma Datová centra pro business proběhne již ve čtvrtek 23. listopadu 2017 v konferenčním centru Vavruška, v paláci Charitas, Karlovo náměstí 5, Praha 2 (u metra Karlovo náměstí) od 9:00. Konference o návrhu, budování, správě a efektivním využívání datových center nabídne odpovědi na aktuální a často řešené otázky, např Jaké jsou aktuální trendy v oblasti datových center a jak je využít pro vlastní prospěch? Jak zajistit pro firmu či jinou organizaci odpovídající služby datových center? Podle jakých kritérií vybrat dodavatele služeb? Jak volit součásti infrastruktury při budování či rozšiřování vlastního datového centra? Jak efektivně spravovat datové centrum? Jak eliminovat možná rizika? apod.
Přidat komentář

13.9.2017 8:00 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt – tentokrát netradičně v pondělí: 18. září od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

3.9.2017 20:45 /Redakce Linuxsoft.cz
PR: Dne 21. září 2017 proběhne v Praze konference "Mobilní řešení pro business". Hlavní tématy konference budou: nejnovější trendy v oblasti mobilních řešení pro firmy, efektivní využití mobilních zařízení, bezpečnostní rizika a řešení pro jejich omezení, správa mobilních zařízení ve firmách a další.
Přidat komentář

15.5.2017 23:50 /František Kučera
Máš rád svobodný software a hardware nebo se o nich chceš něco dozvědět? Zajímá tě DIY, CNC, SDR nebo morseovka? Přijď na sraz spolku OpenAlt, který se bude konat ve čtvrtek 18. května od 18:00 v Radegastovně Perón (Stroupežnického 20, Praha 5).
Přidat komentář

12.5.2017 16:42 /Honza Javorek
PyCon CZ, česká konference o programovacím jazyce Python, se po dvou úspěšných ročnících v Brně bude letos konat v Praze, a to 8. až 10. června. Na konferenci letos zavítá např. i Armin Ronacher, známý především jako autor frameworku Flask, šablon Jinja2/Twig, a dalších projektů. Těšit se můžete na přednášky o datové analytice, tvorbě webu, testování, tvorbě API, učení a mentorování programování, přednášky o rozvoji komunity, o použití Pythonu ve vědě nebo k ovládání nejrůznějších zařízení (MicroPython). Na vlastní prsty si můžete na workshopech vyzkoušet postavit Pythonem ovládaného robota, naučit se učit šestileté děti programovat, efektivně testovat nebo si v Pythonu pohrát s kartografickým materiálem. Kupujte lístky, dokud jsou.
Přidat komentář

2.5.2017 9:20 /Eva Rázgová
Putovní konference československé Drupal komunity "DrupalCamp Československo" se tentokrát koná 27. 5.2017 na VUT FIT v Brně. Můžete načerpat a vyměnit si zkušenosti z oblasti Drupalu 7 a 8, UX, SEO, managementu týmového vývoje, využití Dockeru pro Drupal a dalších. Vítáni jsou nováčci i experti. Akci pořádají Slovenská Drupal Asociácia a česká Asociace pro Drupal. Registrace na webu .
Přidat komentář

1.5.2017 20:31 /Pavel `Goldenfish' Kysilka
PR: 25.5.2017 proběhne v Praze konference na téma Firemní informační systémy. Hlavními tématy jsou: Informační systémy s vlastní inteligencí, efektivní práce s dokumenty, mobilní přístup k datům nebo využívání cloudu.
Přidat komentář

   Více ...   Přidat zprávičku

> Poslední diskuze

15.12.2017 15:11 / Petit
freehold nj

15.12.2017 15:06 / Petit
nj freehold

5.12.2017 11:50 / Thomas
kitchen renovations

18.9.2017 14:37 / Rojas
high security vault

15.9.2017 7:33 / Wilson
new zealand childcare jobs

Více ...

ISSN 1801-3805 | Provozovatel: Pavel Kysilka, IČ: 72868490 (2003-2017) | mail at linuxsoft dot cz | Design: www.megadesign.cz | Textová verze